Praca w Pharma Nord_old

Pharma Nord jest dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową firmą. Pharma Nord jest zarówno interesującym jak i pełnym wyzwań miejscem pracy. Wielość zadań wymaga wielu różnych umiejętności i kwalifikacji. Z tego powodu, Pharma Nord jest zawsze zainteresowana nowymi aplikacjami.

Pharma Nord jest jednym z największych europejskich producentów suplementów diety i preparatów ziołowych. Firma opracowuje, produkuje i sprzedaje naukowo udokumentowane, suplementy diety, preparaty ziołowe oraz leki. Nasze produkty są wysokiej jakości, a ich działanie zostało udokumentowane w licznych badaniach naukowych.

Baza danych Pharma Nord zawiera ponad 9000 badań naukowych - w tym dużą liczbę badań przeprowadzonych na produktach własnych Pharma Nord. Baza danych jest podstawą całego rozwoju produktów.

Siedziba główna i dział produkcyjny znajdują się w Danii, natomiast dzięki współpracy z 25 spółkami zależnymi i 20 zagranicznymi partnerami biznesowymi, swoim zasięgiem Pharma Nord obejmuje duży obszar geograficzny. Produkty Pharma Nord są znane w Europie, na Bliskim Wschodzie i na szybko rozwijających się rynkach Azji, Rosji i w Stanach Zjednoczonych.

 

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: