Szukaj

  Wyniki wyszukiwania

  Zamknij

  Czy pasjonujesz się zdrowym stylem życia?

  Pharma Nord jako dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma i jedna z wiodących europejskich dostawców suplementów diety, leków i wyrobów leczniczych skupia się na informowaniu o korzyściach jakie płyną z przyjmowania naszych wysokiej jakości produktów, których działanie zostało udokumentowane w badaniach naukowych.

   

  Praca w Pharma Nord jest zarówno interesująca jak i pełna wyzwań zapewniająca szereg różnych zadań i funkcji. Mnogość zadań wymaga wielu różnych umiejętności i kwalifikacji. Z tego powodu, jesteśmy zawsze otwarci na nowe aplikacje.

  Ludzie są dla nas ważni

  Centrala w Danii

  Siedziba Pharma Nord znajduje się w Danii tutaj opracowujemy i wytwarzamy preparaty w naszym własnym zakładzie produkcyjnym w miejscowości Vojens. Zarówno produkcja jak i laboratorium znajdują się blisko siebie co pozwala nam kontrolować produkcję na każdym jej etapie co niewątpliwie wpływa na rozwój produktów.

   

  Nasza administracja znajduje się w miejscowości Vejle stąd odbywa się koordynacja i współpraca z wszystkimi podmiotami powiązanymi z Pharma Nord na całym świecie w takich obszarach jak: logistyka, sprzedaż, marketing, badania, IT, księgowość.

  Oddziały w innych krajach

  Pharma Nord oferuje ambitne i ekscytujące miejsca pracy wśród dobrych i oddanych współpracowników. Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim ambitnymi osobami posiadającymi kwalifikacje w  sprzedaży, przedstawicieli naukowych , a także osób doświadczonych w e-marketingu. Oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego.

  Osoby zainteresowane pracą w Pharma Nord powinny posiadać wiedzę dotyczącą tematyki zdrowotnej, a także zdrowego stylu życia, powinny posiadać dużą odporność na stres oraz ambicje, aby rozwijać się wraz z firmą w ścisłej współpracy z zespołem zarządzającym w duńskiej centrali Pharma Nord.

  Oferty pracy

  Spontaniczne aplikacje są zawsze mile widziane.

  Wyślij swoja aplikację – list motywacyjny wraz z CV -z dopiskiem “Aplikacja” na adres:

  Pharma Nord Sp. Z o.o.
  ul. Zwoleńska 24 c
  04-761 Warszawa

  O Pharma Nord

  Pharma Nord fabryka w Vojens

  Pharma Nord jest jednym z wiodących europejskich producentów suplementów diety oraz leków. Z głównego biura oraz zakładu produkcyjnego w Danii oraz z 25 spółek zależnych i 20 partnerów biznesowych za granicą, Pharma Nord obejmuje szeroki zakres geograficzny. Produkty Pharma Nord są znane i sprzedawane w Europie, na Bliskim Wschodzie i na szybko rozwijających się rynkach Azji, Rosji i Stanów Zjednoczonych.

   

   

  Bio- Selen, Koenzym Q10, Chrom oraz wiele innych !