Szukaj

  Wyniki wyszukiwania

  Zamknij

  Pharma Nord jest jednym z czołowych europejskich producentów suplementów diety i medycyny naturalnej. Firma cały czas się rozwija, produkuje i sprzedaje suplementy diety, preparaty ziołowe i leki o sprawdzonym naukowo działaniu, optymalnej biodostępności, a co najważniejsze bezpieczne w stosowaniu.

  Nowoczesny zakład produkcyjny w Vojens produkuje leki i suplementy diety.

  Baza danych Pharma Nord obejmuje ponad 9.000 badań naukowych, włączając w to ogromną liczbę badań przeprowadzonych z wykorzystaniem preparatów Pharma Nord. Ta imponująca baza danych stała się kamieniem węgielnym całościowego rozwoju naszych preparatów.

  Pharma Nord ma ogromny zasięg działania, a produkcja i centrala zlokalizowane są w Danii. Produkty Pharma Nord są dostępne w Europie, jak i na Środkowym Wschodzie oraz dynamicznie rozwijających się rynkach: Azji i Stanów Zjednoczonych. Jest to możliwe dzięki współpracy z 25 siostrzanymi spółkami oraz z 20 partnerami biznesowymi.

  Pharma Nord jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.


  DUŃSKA JAKOŚĆ
  Pharma Nord produkuje suplementy diety i produkty ziołowe w Danii i podlega restrykcyjnemu duńskiemu prawu. Ponieważ nasze ustawodawstwo jest szanowane na rynkach zagranicznych, Pharma Nord zdecydowała się wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom w stosunku do swoich produktów poprzez rozwinięcie możliwości produkcyjnych w Danii, zamiast przeniesienia części produkcji do innych krajów. Nowa fabryka z nowoczesną linią produkcyjną i powierzchnią magazynową powstała w Vojens, 50 km na północ od duńsko-niemieckiej granicy. Dzięki temu Pharma Nord jest w stanie potroić swoje możliwości produkcyjne, zapewniając sobie optymalne warunki rozwoju w przyszłości.


  Produkty z serii Bio- są dobrze kojarzone na rynku.SILNA MARKA
  Produkty Pharma Nord stały się rozpoznawalną marką w wielu krajach, szczególnie ze względu na charakterystyczny projekt opakowania z rozpoznawalnym „znakiem jakości” - złotym moździerzem ze specjalnym „wizjerem”, przez który można zobaczyć znajdujące się w środku tabletki lub kapsułki. Opakowanie wyróżnia się także złotym obramowaniem oraz właściwemu dla każdego produktu sformułowaniu „Bio”. Konsumenci, klienci detaliczni, profesjonaliści w dziedzinie zdrowia kojarzą te cechy wyglądu z badaniami, wysokim poziomem przyswajalności i bezpieczeństwem. Te zalety sprawiają, że preparaty Pharma Nord cieszą się silną i stabilną pozycją na rynku, często rządzoną przez chwilowe trendy. Z tego powodu Międzynarodowa Organizacja „Superbrand Council” nominowała Pharma Nord do nagrody „SUPER MARKA 2007” w kategorii „Biznes dla konsumenta”.


  PRZEMYSŁ NUTRACEUTYKÓW
  Pharma Nord, podobnie jak wielu innych przedsiębiorców z branży, przystąpiła do Nutraceutical Industry (Związek Przemysłu Nutraceutyków) tj. do stowarzyszenia czołowych dostawców nutraceutyków. Podstawowym zadaniem NI jest zmniejszenie przepaści pomiędzy dwiema mocno oddzielonymi dziedzinami – lekami i żywnością. Członkiem Stowarzyszenia Nutraceutyków jest dyrektor ds. technologicznych Pharma Nord - Sven Moesgaard.

  Zdrowa żywnośc jest niezastąpiona.

  HISTORIA PHARMA NORD
  Pharma Nord została założona w 1981 roku, przez dwóch obecnych właścicieli – Eli Wallin i Sven Moesgaard, którzy rozpoczęli działalność od importu brytyjskiego produktu zawierającego selen. Wkrótce potem, stworzyli i wyprodukowali znany suplement Bio-Selen®+Cynk, który jest niezmiennie podstawą portfolio produktów firmy. Idea leżąca u podstaw Pharma Nord zakłada zrekompensowanie niedostatków nowoczesnej diety za pomocą suplementów diety, o wysokiej przyswajalności z udokumentowanym działaniem. Bio-Selen®+Cynk został pomyślnie zakorzeniony w tej filozofii jako pojedynczy produkt i otworzył drogę dla pierwszych spółek, które powstały w Szwecji, Anglii i Finlandii.

  Przez lata Pharma Nord zapracowało sobie na reputację innowacyjnego i wizjonerskiego gracza na rynku nutraceutyków. Pharma Nord jako pierwsza wprowadziła koenzym Q10 na rynek europejski. Preparat Bio-Quinon Q10 pojawił się na rynku w 1990 r. i szybko stał się jednym z wiodących produktów Q10 na całym świecie. To tylko jeden z przykładów potwierdzających jak Pharma Nord stoi na czele rynku, dzięki ukierunkowaniu nowoczesnej wiedzy na nowe produkty. Produkty Pharma Nord są obecnie sprzedawane w ponad 45. krajach.


  ZNAMY TYLKO JEDEN STANDARD - NAJWYŻSZY
  Pharma Nord jest nietypową firmą działającą w branży suplementów diety.  Wszystkie nasze produkty wytwarzamy zgodnie z GMP ( Dobra Praktyka Produkcyjna), a także zgodnie z wytycznymi mającymi zastosowanie dla produkcji leków. Ten wyższy standard produkcji daje szereg korzyści zarówno dla Pharma Nord jak i dla naszych klientów.
  Klienci czerpią korzyści z mechanizmów kontrolnych, które są wymagane przy produkcji farmaceutycznej. Wymagają one udokumentowanej jednolitości, bezpieczeństwa  i skuteczności. Dla firmy Pharma Nord oznacza to, że lekarze, naukowcy i inni pracownicy służby zdrowia ufają tym procedurom i wybierają nasze produkty do badań naukowych, a także polecają swoim pacjentom. Dlatego te same preparaty można znaleźć w wielu krajach czasami  pod różnymi nazwami, zarówno jako suplementy diety, leki OTC, a także jako leki na receptę.

  Suplementy diety które działają

  NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

  Dziękujemy za zaufanie naszych klientów.

  Połączenie produktów o udokumentowanym działaniu zapewniło Pharma Nord znaczący sukces i światowe uznanie. Przez lata Pharma Nord otrzymywała liczne nagrody od organizacji branżowych oraz przyznawane przez zrzeszenia odbiorców na różnych rynkach.

  Ostatnio Pharma Nord otrzymała następujące nagrody:

  • Oeuvre Award (Nagroda za Osiągnięcie Życia)
  • Super Marka Roku na rynku Biznes dla Konsumenta
  • Produkt Roku
  • Najlepiej Pouczająca Kampania
    
  Dziękujemy za zaufanie naszych klientów.

  Bio-C.L.A. z zieloną herbatą Produkt Roku w Bułgarii

  Bio-CLA otrzymał nagrody konsumentów w Polsce i Portugalii

  Bio-C.L.A z zieloną herbatą Produkt Roku w Portugalii

  Nagroda za wieloletnią wpółpracę
  Nagroda za wieloletnia, owocna współpracę i wspieranie inicjatyw Polskiej Izby Zielarsko Medycznej w inicjatywach związanych z aktywizacja środowiska zielarskiego.

  Polska Izba Zielarsko-Medyczna 1997-2022

  Nagroda Roku
  Produkt Roku Holland