Szukaj

  Wyniki wyszukiwania

  Zamknij

  Na tej stronie znajdują się ogólne warunki dotyczące zakupów dokonanych na pharmanord.pl.  Aby korzystanie ze sklepu Pharma Nord było bardziej przejżyste, wszystkie zasady i warunki zebraliśmy w jednym miejscu.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszych warunków, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.
   

  DOSTAWA

  Zamówienia realizujemy w przeciągu 2 dni roboczych, po otrzymaniu zamówienia lub po wpłacie wartości zamówienia przelewem na wskazane konto. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej usługą „Kurier 48” – płatność przelewem oraz płatność z opcją „za pobraniem”. Zamówienia powyżej 50 zł realizujemy bez kosztów wysyłki, przy zamówieniu poniżej 50 zł, koszt wysyłki wynosi 15 zł brutto. Nie wysyłamy produktów za granicę.

  Z reguły preferowane jest wysyłanie zbiorcze całego zamówienia. Jeśli nie jest to możliwe, dopuszcza się możliwość dostaw częściowych. Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów przesyłki ani opakowania.

  W przypadku wystąpienia siły wyższej, takich jak np. awarie, opóźnienia w transporcie, strajk jak również w przypadku wystąpienia innych przeszkód w realizacji usługi, na które nie mamy wpływu, możemy wydłużyć termin oczekiwania na przesyłkę o czas trwania zakłóceń.

  Zamawiający zobowiązany jest do zwrócenia szczególnej uwagi na to, czy otrzymana paczka nie jest uszkodzona, ew. otworzyć ją w obecności doręczyciela.

  SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

  W sklepie www.pharmanord.pl/webshop możesz zamówić wszystkie produkty dostępne na naszej stronie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz skontaktować się z nami pod numerem  telefonu (22) 615 27 22 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Możesz również skontaktować się z nami, wypełniając formularz tutaj.

  Wszystkie ceny zawierają ustawowy podatek VAT, a ceny podane są w złotówkach (PLN).

  PŁATNOŚCI

  W sklepie internetowym pharmanord.pl są następujące możliwość zapłaty:

  • płatność przy odbiorze
  • płatność przelewem na wskazany rachunek bankowy

  Płatności można realizować także następującymi kartami:

  • VISA
  • MasterCard

  Po dokonaniu płatności opłaty nie będą pobierane. Korzystając z karty kredytowej, jesteś chroniony przed oszustwami.

  Wszystkie dane wymieniane między komputerem, a witryną Pharma Nord są szyfrowane. Dane dotyczące płatności są również szyfrowane i wysyłane bezpośrednio do naszych certyfikowanych partnerów. Ani Pharma Nord, ani inne osoby nie mają możliwości odczytu danych

  Sklep internetowy Pharma Nord Polska jest w pełni zgodny z ustawodawstwem Rzeczypospolitej Polskiej.

  REKLAMACJE

  Jeśli chcesz złożyć reklamację na produkt zakupiony przez sklep internetowy Pharma Nord prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem. Możesz skontaktować się z obsługą klienta pod numerem telefonu (22) 615 27 22.
  Nasza linia telefoniczna jest czynna od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

  Informacje na temat organów odwoławczych.

  Jeśli odrzuciliśmy Twoją reklamcję dotyczącą produktu zakupionego w naszym sklepie możesz złożyć skargę do :

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
  plac Powstańców Warszawy 1
  00-950 Warszawa

  ZWROTY

  Możesz zwrócić dowolny produkt zakupiony na www.pharmanord.pl/webshop w ciągu 30 dni od otrzymania przesyłki. Pharma Nord pokryje  koszt wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu. Jeśli otrzymasz uszkodzony, wadliwy lub nieprawidłowy produkt, wymienimy go bezpłatnie. Nie możemy przyjąć zwrotów w następujących przypadkach:

  • Każdy produkt, który jest zwracany po 30 dniach od doręczenia
  • Każdy produkt, który został otwarty, lub jeśli  opakowanie zostało uszkodzone lub zniszczone
  • Każdy produkt, który nie jest w oryginalnym opakowaniu, jest uszkodzony lub jest niekompletny, co czyni go niezdatnym do użytku w celu odsprzedaży.

  Po odesłaniu towaru umowa kupna-sprzedaży ulega rozwiązaniu a zapłacone kwoty zostają w ciągu 14 dni zwrócone w drodze przelewu bankowego, pod warunkiem, że zwrócony towar jest w należytym stanie.

  POLITYKA PRYWATNOŚCI

  W przypadku Pharma Nord, jakość i bezpieczeństwo to nie tylko podstawowe wartości, jeśli chodzi o nasze produkty. Bezpieczeństwo w internecie ma dla nas ogromne znaczenie, jeśli chodzi o ochronę prywatności odwiedzających naszą stronę. Poniżej możesz przeczytać więcej o tym, jak traktujemy Twoje dane osobowe, w jaki sposób kierujemy nasze zapytania do Ciebie, oraz w jaki sposób strona korzysta z plików cookies. 

  Odwiedzając pharmanord.pl lub składając zamówienie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, przetwarzamy dane osobowe w sposób opisany poniżej. W związku z tym jesteśmy administratorem danych osobowych w jurysdykcji, w której gromadzone są dane osobowe. Możesz poprosić o dalsze informacje o tym, jak  przetwarzamy Twoje dane osobowe za pomocą naszego formularza kontaktowego tutaj.

  Masz dwie możliwości usunięcia/anonimizacji swoich danych osobowych z naszej strony internetowej:

   1. Automatycznie: Możesz samodzielnie zażądać usunięcia swoich danych osobowych, korzystając z funkcji „Zamknij konto”, logując się do [Ustawień konta/Profilu osobistego]. Masz możliwość zachowania subskrypcji biuletynu lub usunięcia go wraz ze wszystkimi danymi osobowymi przechowywanymi przez Pharma Nord. Następnie będziesz musiał potwierdzić usunięcie danych w otrzymanej wiadomości e-mail z potwierdzeniem. 

  2. Samodzielnie: Możesz zażądać usunięcia danych osobowych na naszej stronie https://www.pharmanord.pl/kontakt , wybierając w temacie „Żądanie do dostępu do danych osobowych lub ich usunięcia” i wypełniając formularz. Odpowiemy na Twoje żądanie tak szybko, jak to możliwe, nie później niż w ciągu 30 dni. W niektórych przypadkach możemy poprosić Cię o potwierdzenie Twojej tożsamości lub podanie nam dodatkowych informacji, abyśmy mogli spełnić Twoją prośbę. Robimy to, aby mieć pewność, że udostępniamy dane osobowe Tobie, a nie innej osobie, która podaje się za Ciebie.


  W każdej chwili masz prawo do:

  • Prawo do bycia zapomnianym - masz prawo żądać korekty lub usunięcia wszelkich danych osobowych, które posiadamy o Tobie, jeśli informacje są w jakikolwiek sposób niedokładne lub niekompletne.
  • Prawo do otrzymania informacji - masz prawo wiedzieć, jakie dane osobowe są przetwarzane, a także jak i dlaczego są przetwarzane.
  • Prawo do przenoszenia danych - zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych, masz prawo zażądać od nas przeniesienia i dostarczenia elementów z Twoich danych osobowych w powszechnie używanym i czytelnym dla komputera formacie.
  • Prawo do sprzeciwu - prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych użytkownika w związku z otrzymywaniem od nas wiadomości dotyczących marketingu bezpośredniego w dowolnym czasie.
  • Prawo do złożenia skargi - możesz złożyć skargę przeciwko wykorzystaniu danych osobowych do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  1. Jakie dane osobowe przetwarzamy i do jakich celów?   

  Większość naszych usług nie wymaga żadnej formy rejestracji przekazania danych osobowych. Jednak niektóre z nich mogą wymagać podania pewnych danych osobowych. Możemy wykorzystać zebrane informacje w następujący sposób:   

   - Realizacja zamówienia złożonego przez www.pharmanord.pl:

  Aby zrealizować zamówienie, przetwarzamy informacje: imię i  nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu komórkowego i adres IP, z którego został dokonany zakup. Twój numer telefonu jest używany tylko w przypadku problemów z zamówieniem oraz gdy potrzebujesz wsparcia z działu obsługi klienta.

  Nie sprzedajemy Twoich danych osobowych żadnym stronom trzecim.

  - Kiedy tworzysz konto na www.pharmanord.pl:

  Kiedy utworzysz konto na pharmanord.pl, poprosimy o Twoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Jeśli prowadzisz firmę, oprócz adresu e-mail, będziemy również prosić o podanie nazwy firmy, adres, numer telefonu i numer NIP (opcjonalnie).

  Informacje te będą przechowywane do momentu usunięcia konta.

  - Aby móc wysyłać nasz newsletter - Pharma Nord Zdrowie i Aktualności (tylko za twoją zgodą):

  Newsletter Pharma Nord ma na celu informowanie Cię o nowych, opartych na badaniach informacjach na temat suplementów diety i farmaceutyków. Osoby, które zapisały się do naszego biuletynu, otrzymają również oferty ze specjalnymi zniżkami do naszego sklepu internetowego. Nie otrzymasz naszego biuletynu, dopóki nie potwierdzisz jego subskrypcji. Pharma Nord chroni Twoje dane i gwarantuje, że możesz zawsze wypisać się z tej usługi poprzez link w biuletynie. Aby móc wysłać nasz biuletyn, zbieramy Twoje dane tj. imię i nazwisko oraz adres e-mail.

  W niektórych przypadkach możemy zbierać inne informacje np.  możemy zapytać o Twój wiek. Informacje te będą wykorzystywane wyłącznie w celu upewnienia się, że otrzymujesz odpowiednie newslettery. Informacje te będą przechowywane do momentu anulowania subskrypcji naszego biuletynu.

  Zawsze możesz skontaktować się z nami za pomocą linku kontaktowego w biuletynach, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące treści biuletynu lub jeśli chcesz, abyśmy poruszyli interesujący Cię temat w przyszłości.

  2. Jak przechowujemy Twoje dane osobowe?

  Pharma Nord przechowuje Twoje dane osobowe w bezpiecznej bazie danych. Dokonując zakupu za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, nie przechowujemy danych dotyczących płatności. Wszystkie płatności są dokonywane za pośrednictwem bezpiecznego połączenia, co gwarantuje, że informacje o płatnościach nie będą dostępne dla niepożądanej strony trzeciej. W niektórych przypadkach możemy zbierać inne informacje np.  możemy zapytać o Twój wiek. Informacje te będą wykorzystywane wyłącznie w celu upewnienia się, że otrzymujesz odpowiednie newslettery. Informacje te będą przechowywane do momentu anulowania subskrypcji naszego biuletynu.

  Jeśli chcesz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzanych danych osobowych, poprosić o poprawienie danych osobowych lub wycofać zgodę na takie przetwarzanie, możesz skontaktować się  z nami:      

  Pharma Nord Sp. z o.o.
  ul. Zwoleńska 24c
  04-761 Warszawa
  Polska
  Tel: 22 615 27 22

  3. Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

   - Dla klientów:

  Jeśli masz konto użytkownika na stronie pharmanord.pl, Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu usunięcia konta lub maksymalnie do 6 lat bezczynności.

  - Subskrypcje Newslettera:

  Dane osobowe, które podasz, gdy wyrażasz zgodę na otrzymywanie biuletynu Pharma Nord, będą przechowywane do momentu anulowania subskrypcji naszego biuletynu. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, korzystając z linku rezygnacji z subskrypcji w naszych biuletynach.

  COOKIES

  1. Dlaczego Pharma Nord informuje o ciasteczkach?
  Pliki cookies (ciasteczka) nie są nowym zjawiskiem. Jednak wszystkie europejskie strony internetowe zostały zobowiązane do informowania o tym, które pliki cookies zostaną umieszczone na sprzęcie użytkownika.

  2. Co to są pliki cookies?
  Cookies to małe pliki, które strony internetowe umieszczają na Twoim komputerze. Pliki cookies komunikują się z serwerem przekazując informacje o ustawieniach użytkownika, statusu logowania na stronie, oraz sposobu korzystania z witryny. Innymi słowy pliki cookies ułatwiają funkcjonowanie stron internetowych poprzez zbieranie informacji, które są używane do ulepszenia funkcjonowania strony.

  3. Odrzucenie plików cookies
  W ustawieniach przeglądarki można wskazać, że nie zezwalasz na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze. Ale proszę pamiętaj, że w ten sposób możesz utracić większość funkcji na danej stronie internetowej.

  Z tego powodu zalecamy i mam nadzieję, że pozwolisz używać plików cookies na naszej stronie internetowej. Są one niezbędne do kilku funkcji i pomagają nam poprawić użyteczność naszej strony.

  Internet Explorer
  Safari
  Google Chrome
  Firefox

  4. Używanie plików cookies przez Pharma Nord
  Używamy 3 różnych rodzajów plików cookies. Poniżej możesz przeczytać więcej o tym, jak i dlaczego używamy plików cookies:

  4.1. Niezbędne pliki cookies 

  Te pliki cookies są  wymagane do działania naszej strony. Używamy ich między innymi do logowania oraz obsługi koszyka.
   

  Na przykład:

  • Pharma Nord używa sesyjnych plików cookies w naszym sklepie internetowym, aby pokazać, że jesteś zalogowany oraz pokazać zawartość koszyka. Pliki te są automatycznie usuwane po zamknięciu okna lub przeglądarki.                                                                                                                                            
  • BPreferencje przeglądarki.

   

  4.2. Pliki cookie dotyczące statystyk 
  Wykorzystanie statystycznych plików cookie przez Pharma Nord ma na celu poprawę komfortu użytkowania. 
   

  Na przykład:

  • LogRocket rejestruje sesję, aby pomóc programistom w debugowaniu systemu i pomóc poprawić / zoptymalizować wrażenia użytkownika.
  • Statystyka lokalna plików cookies używana do śledzenia ścieżki użytkowników poprzez stronę internetową i poprawy komfortu użytkowania.
  • Pharma Nord korzysta z narzędzia statystycznego Google Analytics do analizy korzystania z naszej strony internetowej. Więcej informacji na temat plików cookie z Google Analytics można znaleźć tutaj.
  • Używamy również plików cookies, które pozwalają nam rozpoznać powracających klientów. Ten plik cookies trwa dłużej niż jedna sesja.

   

  4.3. Marketingowe pliki cookie
  Te pliki cookies są skonfigurowane  przez firmy zewnętrzne, które mogą je wykorzystywać do wyświetlania odpowiednich reklam i dostosowanych treści. Mogą również zapewniać dodatkowe funkcje, takie jak łatwe logowanie za pośrednictwem mediów społecznościowych lub udostępnianie treści.  

  Na przykład:

  • Google marketing

  • Twitter

  • Facebook

  • Youtube

  • Linkedin

  LOG

  Używamy LOGa na pharmanord.pl. Informacje te są częścią systemu statystycznego, który służy do tworzenia  obrazu liczby odwiedzających naszą stronę internetową, skąd pochodzą i na której stronie opuszczają witrynę.

   

  KORZYSTANIE Z API YOUTUBE

  Pharma Nord korzysta z usług API YouTube do integracji filmów z naszego kanału YouTube ze stroną internetową.

  Możesz przeczytać warunki korzystania z serwisu YouTube tutaj.

  Zamówienia powyżej 50 zł, zawsze bezpłatna wysyłka

  Ważne:


  Realizujemy zamówienia następnego dnia roboczego, po otrzymaniu zamówienia lub po wpłacie wartości zamówienia przelewem na wskazane konto.

  Zamówienia powyżej 50 zł realizujemy zawsze  bez kosztów wysyłki.

  Dla Pharma Nord ochrona prywatności odwiedzających naszą stronę ma ogromne znaczenie. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu obchodzenia się z Twoimi danymi osobowymi i korzystania z plików cookies na stronie, zapoznaj się z sekcją Polityka prywatności oraz Cookies.