Poland | Select other Country

Jak być szczupłą na lato
Marzysz o utrzymaniu szczupłej sylwetki latem? Pamiętaj, że to jest coś co sama musisz osiągnąć. Nie ma cudownych sposobów, ale jeśli naprawdę zdecydowałaś się podjąć wysiłek, istnieje kilka rzeczy mogących Tobie w tym pomóc.

1. Jedz mniej. W ten sposób można ograniczyć dzienne spożycie kalorii tak, aby organizm zaczął zużywać swoje zapasy energii z węglowodanów i tłuszczów.

2. Jedz częściej, ale mniejsze porcje. W ten sposób unikniesz przejedzenia oraz ochoty na przekąski pomiędzy posiłkami. Do uzyskania stabilnego tempa przemiany materii oraz lepszego spalania.


3. Ogranicz tłuszcz jedz więcej białka, produktów pełnoziarnistych i warzyw. Tłuszcz dostarcza organizmowi znacznie więcej kalorii niż taka sama ilość węglowodanów. Białko jest najbardziej sycące.

4. Jedz więcej błonnika. On wypełnia żołądek bez dostarczania wartości odżywczej ponieważ nie jest absorbowany przez nasz organizm. Celem przyjmowania błonnika jest zwiększenie uczucia sytości.

5. Wyeliminuj puste kalorie. Zastąp ciastka i słodycze owocami, marchewką albo inną zdrową przekąską.

6. Ćwicz więcej. Musisz zużywać więcej energii niż jej dostarczasz. Możesz to uczynić poprzez większą aktywność fizyczną i w ten sposób zwiększyć spalanie kalorii. Wyjdz na codzienny spacer, pobiegaj, używaj schodów czy uczyń prace w ogrodzie częścią Twoich codziennych ćwiczeń.

7. Utrzymuj poziom cukru we krwi pod kontrolą. Twoja dieta i nawyki wpływają na Twój poziom cukru we krwi. Możesz coś zrobić, aby utrzymać poziom cukru na prawidłowym poziomie. ChromoPrecise jest jedynynym skutecznym źródłem chromu w Europie. Ma postać drożdzy chromu i przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi.

 

Kontrola cukru we krwi

Poziom cukru we krwi jest określeniem ilości cukru we krwi. Podczas spożywania posiłku, poziom cukru we krwi jest często blisko 7 mmol / L, podczas gdy naczczo wynosi ok. 3 mmol / L.

Jest to prawidłowy poziom. Naturalne jest, że następuje zwiększenie poziomu cukru we krwi po posiłku. W trakcie trawienia węglowodany z posiłku są przekształcane w cukier zwany glukozą, którą jest transportowana wraz z krwią po całym organizmie. Insulina umożliwia glukozie wniknięcie do komórek ciała, gdzie staje się ona paliwem dla produkcji energii.
Chrom jest częścią tego procesu i może pomóc utrzymać poziom cukru we krwi na prawidłowym poziomie. ChromoPrecise zostało poddane ocenie przez Komisję Europejską d/s Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Tutaj ChromoPrecise zostało ocenione jako bardzo bezpieczne źródło chromu do dziesięciu razy lepiej przyswajalny niż chrom z innych źródeł, takich jak pikolinian chromu lub chlorek chromu.