Poland | Select other Country

15,000 lekarzy nie może się mylić
Doctor
Nowe, szeroko zakrojone badanie naukowe donosi - *warto codziennie przyjmować tabletki multiwitaminowe*

Badanie przeprowadzono na około 15,000 lekarzy (mężczyznach) w wieku ponad 50 lat. Mężczyźni zostali przydzieleni do jednej z dwóch grup. Pierwsza grupa przyjmowała codziennie suplement multiwitaminowy, druga natomiast identycznie wyglądające tabletki z nieaktywną substancją (placebo).

Po 11 latach badań, naukowcy bez cienia wątpliwości stwierdzili, że stan zdrowia lekarzy przyjmujących multiwitaminy był o 8% lepszy niż stan zdrowia ich kolegów z grupy placebo.

Jedną z witamin przyjmowanych przez lekarzy była witamina C, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Ponadto witamina C wraz z witaminą E pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Badanie to zostało opublikowane w prestiżowym magazynie naukowym JAMA a uzyskane w nim wyniki wskazują, że witaminy są dobrym uzupełnieniem zdrowej i zbilansowanej diety.

Przejdź na stronę główną

Pharma Nord cały czas się rozwija, produkuje i sprzedaje suplementy diety, preparaty ziołowe i leki o sprawdzonym naukowo działaniu, optymalnej biodostępności, a co najważniejsze bezpieczne w stosowaniu.

Ulica 

Pharma Nord Sp z o.o.
Ul. Zwoleńska 24C
04-761 Warszawa
Polska

 

Godziny otwarcia 

Pon-pt w godz. 8:00-16:00

(+48) 22 615 27 22  

    
GlobalSign