Poland | Select other Country

Pharma Nord Q10 użyty w badaniu Q-Symbio
Pharma Nord Q10 robi to ponownie: Zajmuje nagłówki w czasopismach zdrowotnych na całym świecie. Ostatnio profesor Sven Aage Mortensen z Rigshospitalet w Kopenhadze i jego koledzy w UE i Azji przedstawił wyniki badania Q-SYMBIO na kongresie kardiologów w Portugalii, Lizbonie 23 - 28 maja 2013 roku.

420. pacjentów z dziewięciu różnych krajów było włączonych do badania Q-SYMBIO, które badało grupę osób z niskim poziomem koenzymu Q10.

 

Koenzym Q10 Pharma Nord rozpuszczony w oleju roślinnym

Aktywne leczenie składa się z miękkiej kapsułki żelatynowej zawierającej 100 mg koenzymu Q10 trzy razy dziennie przez dwa lata. Badanie miało pokazać, jak dobrze grupa otrzymująca koenzym Q10 zachowała się w porównaniu do grupy osób która nie otrzymywała koenzymu.

W zeszłym roku zostało opublikowane kolejne badanie przeprowadzone na zdrowych osobach w podeszłym wieku tzw. badanie Kisiel-10, gdzie dr Urban Alehagen i jego zespół również wykorzystali koenzym Q10 Pharma Nord z selenem SelenoPrecise - z podobnym rezultatami.

 

Dlaczego koenzym Q10 od Pharama Nord?


Badacze preferują koenzym Q10 Pharma Nord z uwagi na jego dokumentację z ponad 90. badań naukowych jak również dokumentację wysokiej bio-dostępności i bezpieczeństwa.

Koenzym Q10 jest wyprodukowany zgodnie z duńską kontrolą farmaceutyczną i jest oficjalnym produktem referencyjnym ICQA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Koenzymu Q10).

Pharma Nord ma także zarejestrowany koenzym Q10 jako lek w innych państwach.