Poland | Select other Country

Duńska formuła wspomagająca spalanie tłuszczu zdobywa pierwszą nagrodę
Już po raz piąty z rzędu produkt Bio-C.L.A. z zieloną herbatą zdobywa pierwszą nagrodę w kategorii „Najlepszy Produkt Wspomagający Odchudzanie” w Polsce.

Farmaceuci w Polsce przyznają, że najlepszym produktem dla osób z problemami nadmiernej masy ciała, jest Bio-C.L.A. z zieloną herbatą. Po raz piąty z rzędu produkt ten wygrał główną nagrodę w corocznym konkursie zorganizowanym przez magazyn „Świat Farmacji”. Tak właściwie, to produkt Bio-C.L.A. z zieloną herbatą zdobył dwie nagrody w tym roku. Pierwszą w kategorii „Najlepszy produkt wspomagający odchudzanie” a drugą w kategorii „Najlepszy produkt antycellulitowy”.

Każdego roku, magazyn Świat Farmacji wysyła ankietę do farmaceutów w całej Polsce, prosząc ich o wskazanie produktów, które najchętniej i najczęściej polecają na określone dolegliwości. Zdobyta nagroda świadczy o zaufaniu farmaceutów do produktu Bio-C.L.A. z zieloną herbatą.

Bio-C.L.A. z zieloną herbatą zawiera sprzężony kwas linolowy (CLA) oraz ekstrakt z zielonej herbaty (GTE). Składniki te zamknięte są w małych, miękkich kapsułkach żelatynowych. Ta specjalna formuła wspomagająca odchudzanie, przyjmowana jako dodatek do regularnych ćwiczeń fizycznych, zdecydowanie przyspiesza proces spalania tłuszczu, a także pomaga budować masę mięśniową.