Poland | Select other Country

Czytelnicy magazynu „Natural Lifestyle” wybrali produkt BioActive Q10 Ubiquinol jako „Najlepszy Nowy Produkt 2010”.
Czytelnicy magazynu „Natural Lifestyle” - najlepszego w Wielkiej Brytanii bezpłatnego magazynu o zdrowiu, wybrali produkt BioActive Q10 Ubiquinol jako „Najlepszy Nowy Produkt 2010”.

Od kiedy Pharma Nord wprowadziła na rynek Wielkiej Brytanii nową formułę koenzymu Q10, sprzedaż tego produktu stale wzrasta.

Sukces ten odzwierciedla się w wygranym konkursie „Natural Lifestyle”, w którym to BioActive Q10 Ubiquinol odniósł przygniatające zwycięstwo, zyskując 25% głosów.

Bent Henriksen, Dyrektor Zarządzający Pharma Nord w Wielkiej Brytanii podziękował wszystkim osobom, lojalnym klientom, którzy głosowali na Pharma Nord.

„BioActive Q10 Ubiqinol to nasz bestseller w sektorze produktów z Q10 . Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że otrzymaliśmy nagrodę „Najlepszy Nowy Produkt 2010”, przyznaje Bent.

„Ubiquinol przynosi te same korzyści zdrowotne co Bio-Quinon Q10, jednakże ta specjalna formuła zwiększa absorpcję koenzymu Q10. Formuła ta umieszczona jest w kapsułkach, które poddaje się pakowaniu w światło-odporne blistry, co ochrania unikalne właściwości koenzymu Q10. Doświadczenie Pharma Nord w zakresie Q10 jest bardzo duże i zwykle każdy nasz nowy produkt z koenzymem Q10 jest doceniany przez naszych klientów.”

Redaktor naczelna magazynu Natural Lifestyle, Rachel Symonds stwierdza, że czytelnicy głosują na te produkty, które w jakiś sposób poprawiły ich życie.
„Konkurs Natural Lifestyle po raz pierwszy zorganizowaliśmy w 2009 roku. Jego głównym celem było wyróżnienie tych produktów, tych marek, które korzystnie wpłynęły na zdrowie, samopoczucie czy witalność naszych czytelników.

Po osiągniętym sukcesie – dowodem jest obszerna lista czytelników, którzy oddali swoje głosy – postanowiliśmy dodać nową kategorię w 2010 roku– Najlepszy Nowy Produkt.”

Głosowanie trwało od listopada do stycznia. Czytelnicy oddawali swoje głosy wypełniając i wysyłając odpowiednie zgłoszenie online. W lutowym wydaniu magazynu opublikowano listę zwycięzców.

BioActive Q10 Ubiquinol pokonał szereg bardzo silnych przeciwników i został mianowany „Najlepszym Nowym Produktem 2010”

O BioActive Q10 Ubiquinol

BioActive Q10 Ubiquinol wykazuje te same korzyści zdrowotne co zwykły Q10. Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca, a także wspiera działanie układu odpornościowego.

BioActive Q10 Ubiquinol zawiera jednak koenzym Q10 w aktywnej, stabilnej formie, tzw. ubiquinol. Ta specjalna formuła umieszczona jest w kapsułkach, które poddane są opatentowanemu procesowi pakowania, podczas którego ani światło, ani powietrze nie mają dostępu do unikalnej formuły Q10. Wszystkie te starania mają jeden cel - zapobiec utlenianiu aktywnej formy Q10. Dzięki temu Pharma Nord może zagwarantować stabilność tego produktu przez cały okres jego ważności.

BioActive Q10 Ubiquinol zawiera 30 mg koenzymu Q10 w każdej kapsułce.

O magazynie Natural Lifestyle

Natural Lifestyle jest najlepszym bezpłatnym magazynem zdrowotnym w Wielkiej Brytanii. Dostarcza najświeższych informacji z dziedziny zdrowia, podpowiada co robić by długo cieszyć się zdrowiem, promuje naturalny tryb życia.