- i zarejestruj się do otrzymywania Newslettera Pharma Nord, który jest źródłem najnowszych informacji i porad z dziedziny zdrowia. Znajdziesz w nim także wyniki najważniejszych badań naukowych dotyczących suplementów diety oraz produktów leczniczych


Gratulujemy zakupu produktu marki Pharma Nord. Mamy dla Ciebie dodatkową ofertę. Chcielibyśmy zaproponować Tobie, jeden z naszych produktów wysokiej jakości – ZUPEŁNIE ZA DARMO !

 

Suplementy diety Pharma Nord zostały stworzone z myślą o tych, którzy chcą poprawić jakość swojego życia. Ponad 30 lat badań naukowych potwierdza skuteczność naszych produktów.

 

Wybierz produkt, który chcesz otrzymać – a my wyślemy go do Ciebie, bez żadnych dodatkowych kosztów.
 

Pharma Nord Sample Boxes
Tak, proszę o bezpłatne przesłanie zaznaczonego produktu razem z materiałami marketingowymi oraz ofertą Pharma Nord **

 


Kupon promocyjny znajduje się w każdym opakowaniu produktu marki Pharma Nord.

(info)
(info)
(info)

Osobisty kod promocyjny może być użyty tylko jeden raz.
 

**Newslettery będące źródłem informacji o zdrowiu oraz o suplementach diety, a także najważniejsze oferty, wysyłane są drogą mailową przez Pharma Nord. Pharma Nord chroni Twoje dane osobowe i nie dzieli się nimi ze stronami trzecimi. W każdej chwili możesz zrezygnować z tej usługi klikając link rezygnacji załączony do każdego newslettera.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.Ust. Nr 101, poz. 926, przez Pharma Nord Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Zwoleńska 24c, w celu przesyłania informacji handlowych i promocyjnych firmy m.in. wysyłki informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej. Mam prawo wglądu do tych danych, poprawiania ich oraz usunięcia.
Regulamin promocji Wypróbuj Bezpłatny Produkt

Obsługa klienta

Zapraszamy od
pon-pt w godz. 9:00-17:00
tel: 22 615 27 22
Infolinia: 800 476 510


 Pharma Nord - Ul. Zwoleńska 24C - 04-761 Warszawa - Polska