Poland | Select other Country

I znalazłeś w opakowaniu promocyjną kartę?


Jeśli tak, chcielibyśmy zaprosić Cię do wypróbowania jednego z naszych wysokiej jakości produktów – zupełnie za darmo.

Nasze suplementy są tworzone dla poprawy jakości życia, a wiedza na temat suplementów i ich efektów opiera się na ponad 30 latach badań i rozwoju produktów. Posiadamy rozbudowaną dokumentację dotyczącą jakości, skuteczności i bezpieczeństwa.

Poniżej możesz wybrać darmowy produkt, wypełniając formularz i wprowadzając swój osobisty kod z karty. Wybrany suplement wyślemy do Ciebie bezpłatnie.

Tak, proszę o bezpłatne przesłanie zaznaczonego produktu razem z materiałami marketingowymi oraz ofertą Pharma Nord *

Z oferty może skorzystać tylko jedno gospodarstwo domowe, a podany kod może być użyty tylko jeden raz.

 

Pharma Nord Sample Boxes
 

Kupony promocyjne znajdują się w wybranych opakowaniach produktów marki Pharma Nord.

(info)
(info)
(info)

*Newslettery będące źródłem informacji o zdrowiu oraz o suplementach diety, a także najważniejsze oferty, wysyłane są drogą mailową przez Pharma Nord. Pharma Nord chroni Twoje dane osobowe i nie dzieli się nimi ze stronami trzecimi. W każdej chwili możesz zrezygnować z tej usługi klikając link rezygnacji załączony do każdego newslettera.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.Ust. Nr 101, poz. 926, przez Pharma Nord Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Zwoleńska 24c, w celu przesyłania informacji handlowych i promocyjnych firmy m.in. wysyłki informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej. Mam prawo wglądu do tych danych, poprawiania ich oraz usunięcia.

Oferta dotycząca bezpłatnej próbki obowiązuje tylko w Polsce.

Regulamin promocji Wypróbuj Bezpłatny Produkt