Szukaj

  Wyniki wyszukiwania

  Zamknij

  WYDARZENIE SPECJALNE


  Czy nauka znalazła klucz do zdrowego starzenia się?
  Mijają lata bez publikacji przełomowych badań podkreślających, jak ważne są składniki odżywcze dla naszego zdrowia. Kiedy więc poważnym naukowcom udaje się przedstawić solidne dowody i przekonujące wyniki, cały świat nauki jest podekscytowany.

  Spotkanie z profesorem Alehagenem – kardiologiem i naukowcem odpowiedzialnym za przełomowe badanie Kisel-10, to wyjątkowa okazja aby poznać wyniki wieloletniej obserwacji zaskakująco dobrze dokumentującej poprawę jakości życia oraz redukcję śmiertelności z przyczyn sercowo – naczyniowych. 

  W badaniu Kisel-10 443 starszych szwedzkich seniorów w wieku od 70 do 87 lat otrzymywało codziennie przez cztery lata placebo lub 200 mg Q10 Bio-Quinone i 200 mcg SelenoPrecise. Opracowane analizy wyników są tak obszerne i wyczerpujące, że doprowadziły do 20 publikacji cząstkowych! W trakcie badania pobrano 50 000 próbek krwi. 

  O WYDARZENIU


  Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w dwóch spotkaniach z profesorem Alehagenem oraz dodatkowymi gośćmi specjalnymi.
  Wykłady skierowane są do lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, dietetyków i innych specjalistów związanych ze wspieraniem i profilaktyką zdrowia.

   

  Wykład specjalny – Katowice, Warszawa
  prof. Urban Alehagen 


  Profesor kardiologii na Uniwersytecie w Linköping w Szwecji. Jest specjalistą chorób wewnętrznych, kardiologii i odontologii. Jest głównym wykonawcą badania Kisel-10 - gdzie badano wpływ suplementacji selenem i koenzymem Q10. Najpierw wykazanie pozytywnych efektów klinicznych, a następnie zbadanie wpływu suplementacji na stres oksydacyjny i stan zapalny. 

   

   

   

  Wykład dodatkowy Katowice
  dr n. med. Magdalena Boczarska – Jedynak


  Specjalista neurolog, lekarz medycyny bólu i dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, studiów podyplomowych Medycyna Estetyczna dla Lekarzy Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach oraz Medycyna Bólu Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Były nauczyciel akademicki, przez wiele lat związana z Kliniką Neurologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie zarządza prywatną interdyscyplinarną placówką medyczną - Instytutem Zdrowia w Oświęcimiu, gdzie w sposób holistyczny łączy możliwości leczenia z zakresu wielu dziedzin medycyny.

   

  Wykład dodatkowy Warszawa
  lek. Szymon Grzywacz


  Specjalista chorób wewnętrznych, członek Towarzystwa Internistów Polskich i Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej. Prowadził badania z zastosowaniem koenzymu Q 10 u pacjentów z chorobami serca, dyslipidemią oraz mitochondriopatiami. W prywatnej praktyce lekarskiej wykorzystuje metody medycyny zintegrowanej, propaguje zdrowy styl życia, aktywną profilaktykę chorób oraz naturalne metody leczenia.

   

  Szczegóły wydarzeń

   

  KATOWICE - 05.10.2022 Park Hotel Diament, ul. Wita Stwosza 37
  WARSZAWA - 06.10.2022 Hotel NYX, ul. Chmielna 71

   

  Program spotkania

  • 18:00     Rejestracja uczestników (rozmowy i przekąski)
  • 18:15    Rozpoczęcie spotkania
  • 18:30     Wykład dodatkowy KATOWICE / WARSZAWA
  • 19:15    Przerwa kawowa
  • 19:30     Wykład specjalny – prof. Alehagen 
   Prowadzony w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.
  • 20:45    Wykład Pharma Nord Academy
  • 21:00 – 21:30 Zakończenie spotkania

  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (prosimy jednak o zgłoszenie swojego udziału).

  Jeśli mają Pańtwo pytania dotyczące wydarzenia zachęcamy do kontaktu: 
  e-mail: szkolenie@pharmanord.com 
  telefon: 22 615 27 22 (pon – pt, 09:00 – 16:00)

  Czekamy na spotkanie z Państwem!

  Formularz zgłoszeniowy poniżej