Szukaj

  Wyniki wyszukiwania

  Zamknij

  Mocne stawy przez całe życie


  Czy uważasz, że dobrze funkcjonujące stawy są czymś oczywistym? Prawdopodobnie tak jeżeli jesteś młody i zwinny i nigdy nie doświadczyłeś problemów z poruszaniem się, wstając z krzesła lub podnosząc coś z podłogi. Jednak wszystko może się zmienić wraz z wiekiem. Więc dlaczego nie zrobić wszystkiego co w Twojej mocy, aby zapobiec utracie funkcjonowania stawów, która pojawia się stopniowo na przestrzeni lat.


  Co to jest glukozamina i jak może mi pomóc?

  Oprócz witaminy C, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego tworzenia kolagenu, Bio-Glukozamina od Pharma Nord zawiera siarczan glukozaminy. Glukozamina jest naturalnie obecna w chrząstce stawowej. "Siarczan" oznacza, że ​​glukozamina zawiera naturalne źródło siarki.

  Codzienne stosowanie Bio-Glukozaminy jest dobrym sposobem na zapewnienie Twoim stawom niektórych składników, które występują naturalnie w dobrze funkcjonujących chrząstkach.

  Witamina C wspomaga organizm i mechanizmy biologiczne zaangażowane w utrzymanie chrząstek w dobrej kondycji.

  Trzem szczęśliwcom rozdamy trzy opakowania Bio-Glukozaminy (30 tabletek).
  Aby wziąć udział, wystarczy przesłać poprawną odpowiedź poniżej ....

  KONKURS!

  Jakie korzyści dla zdrowia daje przyjmowanie Bio-Glukozaminy?

  Pomaga utrzymać prawidłowe stawy
  Pomaga ustabilizować poziom cukru we krwi
  Zapobiega migrenie

   

  Dane osobowe:

  Wyrażam zgodę na udział w konkursie zgodnie z regulaminem oraz otrzymywanie w przyszłości wiadomości od Pharma Nord.

  “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.Ust. Nr 101, poz. 926, przez Pharma Nord Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Zwoleńska 24c, w celu przesyłania informacji handlowych i promocyjnych firmy m.in. wysyłki informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej. Mam prawo wglądu do tych danych, poprawiania ich oraz usunięcia.”

  Koniec konkursu: 31 sierpnia 2015

  Dziękujemy za udział