Szukaj

  Wyniki wyszukiwania

  Zamknij

  Przedstawiciel Naukowy
   

  Staramy się promować prozdrowotne właściwości suplementów diety z naszymi produktami o wysokiej jakości, których działanie zostało udokumentowane w licznych badaniach naukowych. Obecnie szukamy otwartych osób na stanowisko Przedstawiciel Naukowy do pracy w naszym oddziale w Warszawie.

  Nasi Przedstawiciele muszą dysponować dużą wiedzą na temat zdrowia i suplementów diety oraz mieć ambicję i zapał do rozwoju zawodowego i rozwoju firmy. Współpracując blisko z całym zespołem, nasi Przedstawiciele pomogą w tworzeniu mocnej sieci współpracujących gabinetów, które stanowią rdzeń
  modelu biznesowego Pharma Nord.


  Opis stanowiska pracy

  • nawiązywanie kontaktów z terapeutami, lekarzami oraz sklepami ze zdrową żywnością
  • organizowanie i prowadzenie spotkań edukacyjnych dla terapeutów, farmaceutów i zielarzy
  • uczestnictwo w targach i spotkaniach z medycyną naturalną

   

  Kwalifikacje

  Poszukujemy osób spełniających następujące kryteria:

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolności prezentacyjne
    

  Posiadanie dyplomu naturoterapeuty, wykształcenie life sciences oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.


  Aplikacja

  Aplikację w formie pisemnej wraz z CV i listem motywacyjnym należy przesłać na adres:
  Pharma Nord, ul. Zwoleńska 24c, 04-761Warszawa

  Na kopercie należy umieścić dopisek:

  “Przedstawiciel Naukowy”.  Pharma Nord jest jednym z wiodących europejskich producentów suplementów diety oraz leków. Z głównego biura oraz zakładu produkcyjnego w Danii oraz z 25 spółek zależnych i 20 partnerów biznesowych za granicą, Pharma Nord obejmuje szeroki zakres geograficzny. Produkty Pharma Nord są znane i sprzedawane w Europie, na Bliskim Wschodzie i na szybko rozwijających się rynkach Azji, Rosji i Stanów Zjednoczonych.