Poland | Select other Country


Dla skóry, włosów i paznokci

Czym jest cynk?

Ludzkie ciało zawiera około 3 gramów cynku mineralnego. Cynk znajduje się głównie wewnątrz poszczególnych komórek w organi­zmie i jest odpowiedzialny za ważne funkcje jest nieodłącznym składnikiem ponad 200 różnych enzymów ludzkiego organizmu. Cynk wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościo­wego, a także bierze udział w procesie podziału komórek. Ponadto, cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych. Przyczynia się także do utrzymania prawidło­wych funkcji poznawczych, prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych oraz pomaga zachować zdrową skórę, włosy i paznok­cie. Cynk jest ważny dla mężczyzn, wspomaga prawidłowy poziom testosteronu we krwi.

Dlaczego warto stosować Bio-Cynk?

Jednym z powodów jakimi kierujemy się suplementując cynk jest sposób w jaki możemy poprawić jakość i wygląd swojej skó­ry, włosów i paznokci. Ten składnik mineralny przyczynia się do utrzymania zdrowia i wyglądu skóry, włosów i paznokci. Są powody, aby sądzić, że problemy takie jak kruche paznokcie i włosy pozba­wione witalności mogą być spowodowane małą ilością cynku. Cynk jest również zaangażowany w utrzy­manie prawidłowego funkcjonowania kości.

Czy masz wystarczający zapas cynku?

Jeśli nie masz zapasu cynku w organizmie, powinieneś dostarczać go sobie wraz z dietą. Jeśli Twoja dieta nie zawiera wystar­czającej ilości źródeł cynku takich jak mię­so, wątroba, jaja, orzechy i skorupiaki, Bio-Cynk jest wygodnym sposobem na zapewnienie odpowiedniej po­daży tego składnika mineralnego. Pewne grupy ludzi mogą mieć specjalne zapotrzebowanie na cynk, na przykład osoby, które jedzą bardzo mało, stosują źle zbilansowaną dietę lub po prostu unikają dobrych źródeł cynku. Osoby takie jak wegetarianie, kobiety w ciąży lub kobiety karmiące, oraz osoby które spożywają nadmierne ilości alkoholu powinny zwrócić szczególną uwagę na spożywanie wystarczającej ilości cynku.

KONKURS!

Trzem szczęśliwcom rozdamy trzy opakowania Bio-Cynk (30 tabletek).

Aby wziąć udział, wystarczy przesłać poprawną odpowiedź poniżej.

Regularmin konkursu

Gratulujemy zwycięzcom grudniowego konkursu:

  • P. Małgorzacie Ch. z Rybnika
  • P. Renacie K. z Częstochowy
  • P. Janowi B. z Jantara

Facebook

Konkurs trwa od 09.01.2020 do 31.01.2020