Słodki sukces

Walka z ochotą na słodycze
 

Czy wiesz, że poziom cukru we krwi wpływa na to jak czujesz się w danym dniu? dobrze - lub źle.  Sposobem na  najlepsze samopoczucie jest upewnienie się, że Twój poziom cukru we krwi pozostaje  stabilny. Gdy stężenie cukru we krwi pozostaje w granicach normy - przekonasz się, że Twoja ochota na słodycze zmniejsza się i masz więcej energii.

Bio- Chrom Pharma Nord zawiera ChromoPrecise drożdże wzbogacone w chrom, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi. ChromoPrecise jest do 10 razy lepiej przyswajalny niż chrom z innych źródeł, takich jak pikolinian chromu i chlorek chromu (według EFSA – Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności).
ChromoPrecise jest jedynym zatwierdzonym w Unii Europejskiej organicznym chromem z drożdży, do kontrolowania poziomu cukru we krwi.

 Trzem szczęśliwcom rozdamy trzy opakowania Bio-Chrom (30 tabletek).
 
Aby wziąć udział, wystarczy przesłać poprawną odpowiedź poniżej.


Regularmin konkursu
 

KONKURS!

Dziękujemy za udział w listopadowym konkursie!

  • Anna P. z Wrocławia
  • Grażyna K. z Opola
  • Renata K. z Częstochowy

Facebook

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 101, poz. 926, w celu przesyłania informacji handlowych i promocyjnych firmy m.in. wysyłki informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej. Mam prawo wglądu do tych danych, poprawiania ich oraz usunięcia.”

Konkurs trwa od 3.12.2018 do 31.12.2018