Poland | Select other Country


Bio-Karoten z witaminą E

Spektakularnie piękna skóra przez cały rok!

Bio-Karoten to suplement diety, który przyczynia się do utrzymania zdrowej skóry. Każda kapsułka zawiera beta-karoten i witaminę E (d-alfa-tokoferol), oba składniki odżywcze mają przydatne działanie. Beta-karoten jest naturalnym prekursorem witaminy A (retinol), który jest składnikiem odżywczym pomagającym utrzymać prawidłową skórę i błony śluzowe, a witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Dlaczego warto przyjmować Bio-Karoten z witaminą E?

Możesz zrobić wiele rzeczy, aby dobrze zadbać o skórę. Możesz chronić ją przed uszkodzeniami zewnętrznymi, które są znane z przyspieszania procesu starzenia się skóry, np. chemikalia, czynniki pogodowe i nadmierna ekspozycja na słońce. Codzienne stosowanie kremów nawilżających i innych produktów do pielęgnacji skóry pomagają ją miejscowo chronić. Jednakże, można również wzmocnić ją od wewnątrz poprzez uzupełnianie składników odżywczych, które wspierają skórę. Beta-karoten jest przekształcany w witaminę A (retinol), która ma udokumentowane działanie ochronne przed promieniowaniem UV wywołującym uszkodzenia skóry. To pomaga utrzymać prawidłową skórę i błonę śluzową. Dieta z odpowiednią ilością witaminy A jest ważna, a z Bio-Karotenem z witaminą E można pokryć jej dzienne zapotrzebowanie. Witamina E i jej zdolności do ochrony komórki przed stresem oksydacyjnym, wspomaga naturalne mechanizmy odpornościowe skóry. Wolne rodniki są potencjalnie szkodliwymi cząsteczkami, które są znane z uszkodzenia błony komórkowej i składników komórek oraz jej wnętrza.
Składniki odżywcze w Bio-Karotenie z witaminą E są w stanie wesprzeć organizm w jego obronie przed uszkodzeniem spowodowanymi przez wolne rodniki.

Bio-Karoten z witaminą E to suplement diety, który zawiera beta-karoten w stabilnej formie, pochodzenia roślinnego o niskiej zawartości nadtlenku w formie d-alfa. Beta-Karoten został rozprowadzany  w podłożu olejowym, który utrzymuje jego stabilny poziom i zwiększa biodostępność tego składnika. Ten typ beta-karotenu wykazał dobrą absorpcję w badaniach klinicznych

Dodatkowe korzyści z przyjmowania beta-karotenu
Suplementacja beta-karotenem zapewnia dodatkowe korzyści. Twój organizm przetwarza  beta-karoten w witaminę A tylko w ilościach potrzebnych do wszystkich procesów zależnych od witaminy A. Nadmiar beta-karotenu jest przechowywany w skórze. To nieszkodliwe nagromadzenie składników odżywczych jest znane z nadawania skórze jej złocistego koloru podobnego do opalenizny. Dla osób, które korzystają z solarium w okresie zimowym w celu utrzymania letniej opalenizny, beta-karoten może być alternatywą, która nie powoduje uszkodzenia skóry.

KONKURS!

Regularmin konkursu

Gratulujemy zwycięzcom czerwcowego konkursu:

  • Annie P. z Wrocławia
  • Karolinie G. z Radziejowa
  • Annie P. z Gogolina

Facebook

Konkurs trwa od 04.07.2019 do 31.07.2019