Magnez- dla ciała i umysłu

Czy czujesz się zestresowany i zmęczony? Czy skarżysz się na skurcze mięśni w nocy? Nic z tego nie jest przyjemne. Jeśli chcesz pozostać spokojnym i zrelaksowanym warto zastanowić się nad tym, czy przyjmujesz wystarczającą ilość magnezu.

Przyjmując Bio-Magnez możesz zachować spokój i wewnętrzną równowagę.  Ponadto magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego,  pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, objawy które zwykle występują w sytuacjach wyczepania.

Czym  jest magnez?

Magnez jest niezbędnym składnikiem odżywczym, jest czwartym pod względem wielkości minerałem występującym w organizmie człowieka. Odgrywa  ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, bierze udział w ponad 300 reakcjach enzymatycznych gdzie każda z nich odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu metabilizmu energetycznego, równowagi elektrolitowej, syntezy białek, funkcji psychicznych. Magnez przyczynia się w szczególności  do prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu nerwowego.

Bio-Magnez z 3 różnych źródeł magnezu

Bio-Magnez to wysokiej jakości suplement diety zapewniający odpowiednią dawkę magnezu na co dzień. Każda tabletka zawiera 200 mg magnezu z trzech różnych źródeł:  octanu magnezu 19 mg, węglanu magnezu 86 mg oraz wodorotlenku magnezu 95 mg.
Użycie  trzech różnych soli magnezu  w połączeniu z bardzo szybką rozpuszczalnością tabletek w wodzie sprawia, że Bio-Magnez  wykazuje wysoką biodostępność, a osoby o obniżonej zawartości kwasu żołodkowego będą w stanie przyswoić jego znaczną część ponieważ tabletki są zjonizowane z wodą.


PYTANIE KONKURSOWE!

Loading

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.Ust. Nr 101, poz. 926, w celu przesyłania informacji handlowych i promocyjnych firmy m.in. wysyłki informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej. Mam prawo wglądu do tych danych, poprawiania ich oraz usunięcia.


Konkurs trwa od 1.09.2017 do 30.09.2017

Obsługa klienta

Zapraszamy od
pon-pt w godz. 9:00-17:00
tel: 22 615 27 22
Infolinia: 800 476 510


 Pharma Nord - Ul. Zwoleńska 24C - 04-761 Warszawa - Polska