Słodki sukces

Walka z ochotą na słodycze

Czy wiesz, że poziom cukru we krwi wpływa na to jak czujesz się w danym dniu? dobrze - lub źle.  O tak, na pewno tak.  Sposobem na  najlepsze samopoczucie jest upewnienie się, że Twój poziom cukru we krwi pozostaje jak najbardziej stabilny. Gdy stężenie cukru we krwi pozostaje w granicach normy - przekonasz się, że Twoja ochota na słodycze zmniejsza się i masz więcej energii.

Bio- Chrom Pharma Nord zawiera ChromoPrecise® drożdże wzbogacone w chrom, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi. ChromoPrecise jest do 10 razy lepiej przyswajalny niż chrom z innych źródeł, takich jak pikolinian chromu i chlorek chromu (według EFSA – Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności).
ChromoPrecise jest jedynym zatwierdzonym w Unii Europejskiej organicznym chromem z drożdży, do kontrolowania poziomu cukru we krwi.

Trzem szczęśliwcom rozdamy trzy opakowania Bio-Chrom (30 tabletek).

Aby wziąć udział, wystarczy przesłać poprawną odpowiedź poniżej.

KONKURS!


Regularmin konkursu

Dziękujemy za wzięcie udziału w majowym konkursie!

Bio-Magnez 30 tabl.  otrzymują:

  • Monika L. z Łodzi
  • Magdalena P. z Bielsko-Białej
  • Anna P. z Wrocławia

Facebook

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.Ust. Nr 101, poz. 926, w celu przesyłania informacji handlowych i promocyjnych firmy Pharma Nord Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Zwoleńska 24 c m.in. wysyłki informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej. Mam prawo wglądu do tych danych, poprawiania ich oraz usunięcia.

Konkurs trwa od 4.06.2018 do 02.07.2018