Pharma Nord   Zdrowie i Aktualności
- dla tych, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za własne zdrowie

Witaj, [NewsletterUserName]

Dziękujemy za rejestrację w newsleterze Zdrowie i Aktualności.

W Pharma Nord doceniamy, to że chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i najnowszych doniesieniach naukowych.

Uczestniczymy w międzynarodowych badaniach, a do tej pory opracowano ponad 300 artykułów naukowych, w których produkty Pharma Nord zostały przetestowane w badaniach z udziałem ludzi. Pod tym względem Pharma Nord jest jedną z wiodących firm w skali globalnej.

Jeśli jako konsument, chcesz zainwestować w zdrowie i profilaktykę dzięki witaminom i minerałom  jedną z ważniejszych rzeczy jest to, czy tabletka lub kapsułka przyniesie zamierzony efekt. Dlatego ważne jest, aby wybierać produkty z udokumentowanymi efektami.


Nowe badania nad koenzymem Q10 i selenem

W 2012 roku w międzynarodowym czasopiśmie poświęconym kardiologii opublikowano wyniki dużego szwedzkiego badania pod nazwą KiSel-10. Badanie to pokazało efekty czteroletniego przyjmowania SelenoPrecise oraz Bio-Quinon Q10  u 443 osób w wieku od 70 do 88 lat.

Badanie było podwójnie zaślepionym randomizowanym badaniem z kontrolowanym placebo, a po jego zakończeniu było oczywiste, że grupa, która otrzymała koenzym Q10 i selen, osiągała znacznie lepsze wyniki niż grupa, która otrzymywała tabletki i kapsułki placebo. Efekt zapobiegawczy był widoczny w szeregu warunków fizycznych, a także w jakości życia.

Podobnie w 2014 r. badanie Q-Symbio wykazało wyraźną różnicę między pacjentami, którzy otrzymali Bio-Quinon Q10 a pacjentami, którzy otrzymywali kapsułki placebo. Badanie przeprowadzono w trzynastu różnych szpitalach w dziewięciu krajach,  jest jednym z największych badań jakie kiedykolwiek przeprowadzono z wykorzystaniem koenzymu Q10. Badanie zostało opublikowane w „JACC” jednym z najbardziej popularnych czasopism na świecie.

 

Przepisy prawne nie zezwalają firmie Pharma Nord na pisanie o konkretnych skutkach jakie przyniosły badania. Jednak można samodzielnie wyszukać więcej informacji na ten temat za pośrednictwem wyszukiwarki Google.

Przeczytaj więcej o badaniach tutajDuńska produkcja

Pharma Nord jest spółką w 100% duńską, posiadającą własny zakład produkcyjny w Danii. "Produkowane w ..." może mieć wiele znaczeń i jest często tylko wyrazem produktu pakowanego w danym kraju.

 Natomiast kiedy my piszemy "Wyprodukowany w Danii" oznacza to, że cały proces produkcyjny odbywa się w naszym zakładzie w Vojens (Dania). Tutaj odbywa się cały etap rozwoju produktu, a także sama produkcja tabletek i kapsułek.

Standardy fabryki zostały zatwierdzone do produkcji leków i dlatego wszystkie procesy  są zgodne z tymi samymi zasadami, jak w przypadku produkcji leków. Oznacza to szeroką kontrolę laboratoryjną zarówno surowców, jak i gotowych tabletek i kapsułek. Gdy produkty opuszczają fabrykę, konsumenci mogą być pewni, że zawartość pozostaje aktywna i wolna od zanieczyszczeń, nawet jeśli produkt jest sprzedawany tuż przed upływem terminu ważności.
 

Zobacz wszystkie produkty tutaj


Koncentracja na higienie

Wszystkie tabletki i kapsułki Pharma Nord są pakowane w higieniczne blistry. Dzięki temu produkt nie zmienia swoich właściwości od chwili otwarcia opakowania do dostatniej tabletki, czy kapsułki.

Jednocześnie możesz łatwo i praktycznie zabrać swoje suplementy np. podróżując.

Zobacz nasz film dotyczący jakości i przekonaj się dlaczego blistrowanie jest lepszą alternatywą dla innych opakowań.