Poland | Select other Country

Dietetyczka/Dietetyk

– suplementy diety

Pharma Nord jest jednym z wiodących w Europie producentów leków i suplementów diety w przypadku których promowanie zdrowego stylu życia ma bardzo istotne znaczenie. Staramy się promować prozdrowotne właściwości suplementów diety z naszymi produktami o wysokiej jakości, których działanie zostało udokumentowane w licznych badaniach naukowych.

Obecnie szukamy ambitnych i niezależnych osób do współpracy w naszym oddziale w Polsce. Osoby te muszą dysponować dużą wiedzą na temat zdrowia i suplementów diety. Prywatna praktyka dietetyczna będzie dodatkowym atutem.
 

Opis stanowiska pracy

  • Szkolenie i edukacja personelu aptek i sklepów ze zdrową żywnością
  • Informowanie wybranych grup pracowników służby zdrowia, w tym lekarzy pierwszego kontaktu.

 

Kwalifikacje

Odpowiedni kandydat powinien być otwarty i chętny do sprawdzenia własnych kompetencji w profesjonalnym i kompetentnym środowisku.
Musi mieć doświadczenie w wystąpieniach publicznych i musi w sposób wiarygodny promować wśród innych ludzi zasady zdrowego trybu życia.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym. Charakter pracy wymaga również wysokich zdolności komunikacyjnych. Pharma Nord oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w swobodnej atmosferze w zespole kompetentnych specjalistów. Pharma Nord ma biuro w Warszawie i planuje rozwój na polskim rynku.

 

Forma zatrudnienia

Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin na umowę o pracę lub umowę o współpracy.


Aplikacja

CV oraz list motywacyjny należy przesłać na adres: Pharma Nord Sp. z o.o., ul. Zwoleńska 24c, 04-761 Warszawa.
Na kopercie należy umieścić dopisek „Dietetyk”.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Pharma Nord jest jednym z wiodących europejskich producentów suplementów diety oraz leków. Z głównego biura oraz zakładu produkcyjnego w Danii oraz z 25 spółek zależnych i 20 partnerów biznesowych za granicą, Pharma Nord obejmuje szeroki zakres geograficzny. Produkty Pharma Nord są znane i sprzedawane w Europie, na Bliskim Wschodzie i na szybko rozwijających się rynkach Azji, Rosji i Stanów Zjednoczonych.