Poland | Select other Country

Przedstawiciel Naukowy
 

Staramy się promować prozdrowotne właściwości suplementów diety z naszymi produktami o wysokiej jakości, których działanie zostało udokumentowane w licznych badaniach naukowych. Obecnie szukamy otwartych osób na stanowisko Przedstawiciel Naukowy do pracy w naszym oddziale w Warszawie.

Nasi Przedstawiciele muszą dysponować dużą wiedzą na temat zdrowia i suplementów diety oraz mieć ambicję i zapał do rozwoju zawodowego i rozwoju firmy. Współpracując blisko z całym zespołem, nasi Przedstawiciele pomogą w tworzeniu mocnej sieci współpracujących gabinetów, które stanowią rdzeń
modelu biznesowego Pharma Nord.


Opis stanowiska pracy

  • nawiązywanie kontaktów z terapeutami, lekarzami oraz sklepami ze zdrową żywnością
  • organizowanie i prowadzenie spotkań edukacyjnych dla terapeutów, farmaceutów i zielarzy
  • uczestnictwo w targach i spotkaniach z medycyną naturalną

 

Kwalifikacje

Poszukujemy osób spełniających następujące kryteria:

  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • prawo jazdy kategorii B
  • zdolności prezentacyjne
     

Posiadanie dyplomu naturoterapeuty, wykształcenie life sciences oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.


Aplikacja

Aplikację w formie pisemnej wraz z CV i listem motywacyjnym należy przesłać na adres:
Pharma Nord, ul. Zwoleńska 24c, 04-761Warszawa

Na kopercie należy umieścić dopisek:

“Przedstawiciel Naukowy”.Pharma Nord jest jednym z wiodących europejskich producentów suplementów diety oraz leków. Z głównego biura oraz zakładu produkcyjnego w Danii oraz z 25 spółek zależnych i 20 partnerów biznesowych za granicą, Pharma Nord obejmuje szeroki zakres geograficzny. Produkty Pharma Nord są znane i sprzedawane w Europie, na Bliskim Wschodzie i na szybko rozwijających się rynkach Azji, Rosji i Stanów Zjednoczonych.