Poland | Select other Country

Czy pasjonujesz się zdrowym stylem życia?

Pharma Nord jako dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma i jedna z wiodących europejskich dostawców suplementów diety, leków i wyrobów leczniczych skupia się na informowaniu o korzyściach jakie płyną z przyjmowania naszych wysokiej jakości produktów, których działanie zostało udokumentowane w badaniach naukowych.

 

Praca w Pharma Nord jest zarówno interesująca jak i pełna wyzwań zapewniająca szereg różnych zadań i funkcji. Mnogość zadań wymaga wielu różnych umiejętności i kwalifikacji. Z tego powodu, jesteśmy zawsze otwarci na nowe aplikacje.

Centrala w Danii

Siedziba Pharma Nord znajduje się w Danii tutaj opracowujemy i wytwarzamy preparaty w naszym własnym zakładzie produkcyjnym w miejscowości Vojens. Zarówno produkcja jak i laboratorium znajdują się blisko siebie co pozwala nam kontrolować produkcję na każdym jej etapie co niewątpliwie wpływa na rozwój produktów.

 

Nasza administracja znajduje się w miejscowości Vejle stąd odbywa się koordynacja i współpraca z wszystkimi podmiotami powiązanymi z Pharma Nord na całym świecie w takich obszarach jak: logistyka, sprzedaż, marketing, badania, IT, księgowość.

Oddziały w innych krajach

Pharma Nord oferuje ambitne i ekscytujące miejsca pracy wśród dobrych i oddanych współpracowników. Jesteśmy zainteresowani przede wszystkim ambitnymi osobami posiadającymi kwalifikacje w  sprzedaży, przedstawicieli naukowych , a także osób doświadczonych w e-marketingu. Oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego.

Osoby zainteresowane pracą w Pharma Nord powinny posiadać wiedzę dotyczącą tematyki zdrowotnej, a także zdrowego stylu życia, powinny posiadać dużą odporność na stres oraz ambicje, aby rozwijać się wraz z firmą w ścisłej współpracy z zespołem zarządzającym w duńskiej centrali Pharma Nord.

Oferty pracy


Spontaniczne aplikacje są zawsze mile widziane.

Wyślij swoja aplikację – list motywacyjny wraz z CV -z dopiskiem “Aplikacja” na adres:

Pharma Nord Sp. Z o.o.
ul. Zwoleńska 24 c
04-761 Warszawa

O Pharma Nord

Pharma Nord jest jednym z wiodących europejskich producentów suplementów diety oraz leków. Z głównego biura oraz zakładu produkcyjnego w Danii oraz z 25 spółek zależnych i 20 partnerów biznesowych za granicą, Pharma Nord obejmuje szeroki zakres geograficzny. Produkty Pharma Nord są znane i sprzedawane w Europie, na Bliskim Wschodzie i na szybko rozwijających się rynkach Azji, Rosji i Stanów Zjednoczonych.

 

 

Bio- Selen, Koenzym Q10, Chrom oraz wiele innych !