Magnez- dla ciała i umysłu

Czy czujesz się zestresowany i zmęczony? Czy skarżysz się na skurcze mięśni w nocy? Nic z tego nie jest przyjemne. Jeśli chcesz pozostać spokojnym i zrelaksowanym warto zastanowić się nad tym, czy przyjmujesz wystarczającą ilość magnezu.

Przyjmując Bio-Magnez możesz zachować spokój i wewnętrzną równowagę. Ponadto magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia, objawy które zwykle występują w sytuacjach wyczepania.

Czym jest magnez?

Magnez jest niezbędnym składnikiem odżywczym, jest czwartym pod względem wielkości minerałem występującym w organizmie człowieka. Odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, bierze udział w ponad 300 reakcjach enzymatycznych gdzie każda z nich odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu metabilizmu energetycznego, równowagi elektrolitowej, syntezy białek, funkcji psychicznych. Magnez przyczynia się w szczególności do prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu nerwowego.

Bio-Magnez z 3 różnych źródeł magnezu

Bio-Magnez to wysokiej jakości suplement diety zapewniający odpowiednią dawkę magnezu na co dzień. Każda tabletka zawiera 200 mg magnezu z trzech różnych źródeł: octanu magnezu 19 mg, węglanu magnezu 86 mg oraz wodorotlenku magnezu 95 mg.

Użycie trzech różnych soli magnezu w połączeniu z bardzo szybką rozpuszczalnością tabletek w wodzie sprawia, że Bio-Magnez wykazuje wysoką biodostępność, a osoby o obniżonej zawartości kwasu żołodkowego będą w stanie przyswoić jego znaczną część ponieważ tabletki są zjonizowane z wodą.


KONKURS!

 

Loading

Obsługa klienta

Zapraszamy od
pon-pt w godz. 9:00-17:00
tel: 22 615 27 22
Infolinia: 800 476 510


 Pharma Nord - Ul. Zwoleńska 24C - 04-761 Warszawa - Polska