Szukaj

  Wyniki wyszukiwania

  Zamknij

  Pharma Nord jest jednym z wiodących producentów suplementów diety w Europie
   

  Pharma Nord jest jednym z wiodących producentów suplementów diety w Europie.
  Promujemy prozdrowotne właściwości suplemen-tów diety z naszymi produktami o wysokiej jakości, których działanie zostało udokumentowane w licz-nych badaniach naukowych.  
  Obecnie szukamy otwartych osób na stanowisko

  Terapeuta-Edukator 

  • Czy propagownie zdrowego stylu życia jest dla Ciebie ważne?

  • Czy praca z ludzmi i dla ludzi to Twoja pasja?

  • Czy jesteś specjalistą medycyny naturalnej?

  Jeśli odpowiedz na wszystkie pytania brzmi „tak” to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do nas i zostań członkim zespołu, który z pasją i zaangażowaniem współpracuje min. ze specjalistami medycyny zintegrowanej czy holistycznej.

  Pharma Nord jest jedną z wiodących europejskich firm zajmujących się produkcją i sprzedażą suplementów diety i leków pochodzenia naturalnego. Opracowujemy i wytwarzamy nie tylko wysokiej jakości produkty, których skuteczność możemy potwierdzić, ale kładziemy także ogromny nacisk na edukację.

  Nasz program edukacyjny Pharma Nord Academy to narzędzie, dzięki któremu możesz w sposób fachowy, przyjemny i przede wszystkim w oparciu o światową wiedzę naukową udostępniać specjalistom, którzy tak samo jak my poszukują wiedzy i chcą się nią dzielić. Jesteśmy nowoczesnymi tradycjonalistami, jeśli chcesz z nami pracować i traktujesz to co robisz poważnie wyślij do nas swój życiorys, tradycyjnie za pośrednictwem poczty.

  Na kopercie umieść dopisek „Terapeuta”.

  Nasz adres: Pharma Nord Sp. z o.o. , ul. Zwoleńska 24c, 04-761 Warszawa.

  Opis stanowiska pracy:

  • organizowanie i prowadzenie spotkań edukacyjnych dla terapeutów, zielarzy, farmaceutów

  • współpraca z terapeutami, klinikami medycyny naturalnej, sklepami ze zdrową żywnością

  • uczestnictwo w targach, konferencjach i spotkaniach z medycyną naturalną

  Aplikacja

  Aplikację w formie pisemnej wraz z CV i listem motywacyjnym należy przesłać na adres: Pharma Nord Poland, Zwoleńska 24C, 
  04-761 Warszawa.
  Na kopercie należy umieścić dopisek “Terapeuta”.

     Pharma Nord jest jednym z wiodących europejskich producentów suplementów diety oraz leków. Z głównego biura oraz zakładu produkcyjnego w Danii oraz z 25 spółek zależnych i 20 partnerów biznesowych za granicą, Pharma Nord obejmuje szeroki zakres geograficzny. Produkty Pharma Nord są znane i sprzedawane w Europie, na Bliskim Wschodzie i na szybko rozwijających się rynkach Azji, Rosji i Stanów Zjednoczonych.