Poland | Select other Country

Bio-Wzrok


Witaminy i minerały dla prawidłowego wzroku
Wzrok - Twój najważniejszy zmysł. Dobry wzrok jest dla każdego z nas bardzo ważny. Jednak zmysł wzroku, który pozwala nam wykonywać w zasadzie każdą czynność zwykle pogarsza się wraz z wiekiem. Nie możemy temu zapobiec. Możemy natomiast wspierać nasz wzrok składnikami odżywczymi, które są znane z korzystnego wpływu.


Czym jest Bio-Wzrok?

Witaminy i minerały są ważne z wielu powodów, jednym z nich jest wsparcie w utrzymaniu sprawnie funkcjonującego wzroku przez całe życie. Bio-Wzrok to preparat zawierający specjalnie przygotowany kompleks naukowo udowodnionych przeciwutleniaczy, takich jak witamina C, witamina E, beta-karoten, luteina, cynk i miedź.

Oparcie w nauce
Formuła Bio-Wzroku została opracowana na podstawie badań AREDS (Age-Related Eye Disease Study – Badanie wzroku związane z wiekiem), którego wyniki opublikowano w miedzynarodowym czasopiśmie naukowym ”American Medical Association Journal”.

  • Badanie zostało przeprowadzone na grupie 3.640 osób starszych
  • Uczestnikom podano dzienną dawkę witaminy C i E, beta-karoten, miedzi i cynku, albo identycznych tabletek z nieaktywną substancją (placebo)
  • Badanie wykazało, że osoby przyjmujące witaminy i minerały miały lepszy wzrok i zdrowsze oczy, w porównaniu z grupą przyjmującą placebo

UWAGA KONKURS!

Dla którego z Twoich zmysłów odpowiedni jest Bio-Wzrok?

Zmysł wzroku
Zmysł słuchu
Zmysł smaku

 

Dane osobowe:

Wyrażam zgodę na udział w konkursie zgodnie z regulaminem oraz otrzymywanie w przyszłości wiadomości od Pharma Nord.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.Ust. Nr 101, poz. 926, przez Pharma Nord Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Zwoleńska 24c, w celu przesyłania informacji handlowych i promocyjnych firmy m.in. wysyłki informacji marketingowych środkami komunikacji elektronicznej. Mam prawo wglądu do tych danych, poprawiania ich oraz usunięcia.”

Koniec konkursu: 31 października 2015

Dziękujemy za udział